top_banner2.jpg

postolka

 

WARSZTATY PRAKTYCZNEJ EKOLOGII

 Oferta warsztatów na okres luty - czerwiec 2017r.

 

Prezentujemy Państwu zestawienie tematów wraz z podziałem na poszczególne grupy wiekowe odbiorców. 

 (G) Tematy geograficzne, (B) Tematy biologiczne, (M) Tematy monograficzne, (E) Problemy ekologiczne, (CH) Tematy chemiczne

loading...

 

Organizacja zajęć:

 

Istnieje możliwość przygotowania zajęć niewystępujących w tabeli w ramach porozumienia z nauczycielem.

Warsztaty są realizowane bezpłatnie dla placówek z terenu Kwidzyna.

MIEJSCE REALIZACJI ZAJĘĆ: Zajęcia do maja br. muszą być realizowane na terenie placówek zamawiających (lub w terenie – miejsce do ustalenia), od czerwca będzie możliwość prowadzenia zajęć w nowopowstającym budynku przy siedzibie Stowarzyszenia „Eko-Inicjatywa”.

 

ZAPISY: Oferta zajęć skierowana jest do uczniów na wszystkich etapach edukacji. Grupy można zapisywać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia „Eko-Inicjatywa” przy ul. Miłosnej 1 w Kwidzynie oraz telefonicznie, dzwoniąc pod numery: (55) 261 22 16 lub (55) 261 37 97 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. 

 

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Warsztaty praktycznej ekologii są współfinansowane ze środków Miasta Kwidzyn w ramach projektu „Edukacja ekologiczna mieszkańców Kwidzyna – myśl i działaj EKOlogicznie”
kwidzyn_moje_miasto