top_banner2.jpg

postolka

 

Zobacz także:

Konkurs plastyczny „Chcesz być EKO?”

eko_fbUczniów kwidzyńskich przedszkoli i szkół podstawowych zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym. Więcej informacji w artykule.

Zamiłowanie do przyrody można okazywać w różny sposób: poprzez szanowanie tego, co nas otacza, segregację odpadów, dbałość o środowisko. Najmłodsi zawsze najbardziej chłoną takie wartości, stąd kierujemy do dzieci w wieku 3 – 9 lat zaproszenie do udziału konkursie plastycznym. Konkurs polega na stworzeniu pracy (rysunek, obrazek malowany farbkami, kredkami, collage itp.). Tematem przewodnim jest pytanie „Chcesz być EKO?”. Pomocą i inspiracją do wykonania pracy plastycznej jest piosenka Studia Stodoła pt. „Eko”. Tekst piosenki jest w załączniku do regulaminu konkursu.
Partnerem konkursu jest Biblioteka Miejsko – Powiatowa w Kwidzynie.

Informacje:

Kategorie wiekowe:

3- 5 lat

6 – 9 lat

Format pracy: A-3 lub A-2.

Technika: rysunek, malarstwo, collage, grafika

Opis prac na odwrocie: imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, tel. imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Termin: prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście w terminie  do 13.06.2014 na adres Stowarzyszenie "Eko-Inicjatywa", ul. Miłosna 1, 82-500 Kwidzyn  z dopiskiem Konkurs plastyczny.

Nagrody: w każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy.

Prace biorące udział w konkursie będą wyeksponowane w Bibliotece Miejsko – Powiatowej w Kwidzynie. Laureaci oraz osoby wyróżnione zostaną poinformowani o terminie otwarcia wystawy i zaproszone na wernisaż w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie.
Osoby chętne do udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem i załącznikiem, które są do pobrania poniżej.

Regulamin

Załącznik

BMP

Konkurs realizowany jest w ramach projektu: „Edukacja ekologiczna mieszkańców Kwidzyna – myśl i działaj EKOlogicznie” współfinansowanego ze środków Miasta Kwidzyn
kwidzyn_moje_miasto

{module Zobacz także:}