top_banner3.jpg

postolka

 

Zobacz także:

Kwitnące Wakacje 2014

logo_KWZ racji dużej liczby pytań o tegoroczne półkolonie podajemy zainteresowanym garść wstępnych informacji organizacyjnych. W tym roku po raz siedemnasty będziemy organizować dla dzieci z Kwidzyna półkolonie wakacyjne. Zorganizowanych zostanie łącznie sześć turnusów. Trzy turnusy będą się odbywać w Kwidzynie na parterze siedziby Stowarzyszenia Eko – Inicjatywa, a pozostałe w oparciu o prowadzony przez Nas ośrodek aktywności lokalnej „Zaułek Benowo”. Wzorem lat poprzednich wszystkie półkolonie będą bezpłatne. Obfitować będą w aktywne formy spędzania czasu w terenie.

Podział ze względu na grupy wiekowe:

4 turnusy dla dzieci 7 – 9 letnich;

1 turnus dla dzieci 5 – 6 letnich;

1 turnus dla dzieci 10 – 12 letnich.

Terminy półkolonii:

7 -11 lipca; 14 – 18 lipca; 21 – 25 lipca; 28 lipca – 1 sierpnia; 4 – 8 sierpnia; 18 – 22 sierpnia.

Nie ustalono jeszcze kiedy będą poszczególne turnusy dla danej grupy wiekowej i które z nich będą odbywały się w Kwidzynie/Benowie. Zapisy będą się odbywać od 9 czerwca. Szczegóły odnośnie formy zapisów i dokładny rozkład terminu i programów podany zostanie na stronie internetowej z wyprzedzeniem dwutygodniowym. Prosimy nie telefonować wcześniej z zapytaniem o możliwość zapisania dziecka, bo stanowczo nie będzie takiej możliwości.

Zapraszamy do udziału
Z wyrazami szacunku
Janusz Kowalak
Koordynator projektu
Edukacja ekologiczna mieszkańców Kwidzyna – myśl i działaj EKOlogicznie


Projekt: „Edukacja ekologiczna mieszkańców Kwidzyna – myśl i działaj EKOlogicznie” jest współfinansowany ze środków miasta Kwidzyn
kwidzyn_moje_miasto