top_banner3.jpg

postolka

 

Zobacz także:

Galeria zdjęć „Ferie z Eko – Inicjatywą 2014”

DSC_0015

Tegoroczne ferie okazały się być bardzo udane ze względu na sprzyjającą dzieciom zimową aurę. Również dzieciom, które brały udział w naszych półkoloniach śniegu nie zabrakło.

 

Program był bogaty w atrakcje – wyjazdy, wycieczki piesze, wizytę w Planetarium, zwiedzanie zabytków Grudziądza. Wszystko było spięte wspólnym hasłem „zimowi tropiciele”. Dzieciaki uczyły się jak rozpoznawać ślady zostawiane przez zwierzęta. Była to okazja do rozmów na temat poszanowania zwierząt ich ochrony czy też tematu dokarmiania. Nie zabrakło czasu na wykonanie prac plastycznych, zabawy ruchowe, a nawet oglądanie filmu o tematyce związanej z tropieniem zwierząt. Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie, a najważniejsza była integracja i wspólne spędzanie czasu oraz aktywny wypoczynek.

Poniżej znajdują się zdjęcia z obu turnusów – jest to tylko ich znikoma część. Jeśli są Państwo zainteresowani obejrzeniem wszystkich fotografii to zapraszamy na naszą stronę na facebooku: www.facebook.com/ekoinicjatywa, a jeśli chcą Państwo otrzymać zdjęcia na płycie CD, to należy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod nr (55) 261 22 16, a następnie zgłosić się do naszego biura i bezpłatnie odebrać płytę ze zdjęciami.

{module ferie2014}

Półkolonie „Ferie z Eko – Inicjatywą” były zorganizowane w ramach projektu Edukacja ekologiczna mieszkańców Kwidzyna – myśl i działaj EKOlogicznie współfinansowanego ze środków Miasta Kwidzyn.

gminakwwidzyn